ABB, KNX, [RT/U12.86.1-825], RoomTouch 4″ – glass black
SKU: RT/U12.86.1-825 kopyalamak için tıklayın
✓ Ürün durumu: Yeni ve orijinal ambalaj. 18 Ay Garanti ile.
+ KDV | + Kargo
Toplu sipariş imkanı | Toplu indirimler uygulanır
Qty
1-4 adet
5-9 adet
10+
Fiyat
Bize Ulaşın
Ön Siparişte Mevcut
Stokta kalmasa da sipariş verilebilir
Hızlı Geri Dönüş Yapma Garantisi
Fiyat teklifi taleplerine genellikle mesai saatleri içinde 2 saat içinde yanıt veririz
  • Nasıl Çalışır?
🔐 Güvenli Alışveriş ve Ödeme
✅ Global Kurumsal İş Ortağı
✅ Anlık Stok ve Teslimat
✅ Güvenli Ticari İşlemler
✅ Toplu Alım Fiyatları
✅ Global Kurumsal İş Ortağı
✅ %99 Memnuniyet Garantisi
Teknik Veriler
ABB'nin RT/U12.86.1-825 modeli, KNX ve free@home sistemleri için 12 katmanlı kontrol sağlayan 4 inç bir dokunmatik paneldir.
İletişim protokol
KNX (TP)
Gerilim
24 V DC
Çıkışların Sayısı
1
Ortam Hava Sıcaklığ
Operation 0 ... +45 °C
renk
glass black
Genişlik
86 mm
Yüksekliği
86 mm
Derinlik
32 mm
Net Ağırlığı
127 g
Ürün Kimliği
2TMA310011B0003
Montaj Türü
Wall
EAN / GTIN-13
Üretici
ABB
Ürün Açıklaması
RoomTouch 4″ – glass black
ABB'nin RT/U12.86.1-825 modeli 4 inç IPS dokunmatik ekranı ile hem KNX hem de free@home sistemlerini kontrol edebilmenizi sağlayan özgürce programlanabilir bir paneldir. Ekranın 480x480 çözünürlüğü ve TFT dokunmatik ekran teknolojisi üstün bir kullanıcı deneyimi sunar. Cihaz, 20-32 VDC (SELV) harici güç kaynağı ile çalışır ve duvara monte edilebilir. 86mm x 86mm x 11mm boyutlarındaki kompakt tasarımı, sadece 127 gram olan hafifliği ile dikkat çeker. KNX Data Secure uyumlu bu cihaz, maksimum 12 kontrol elemanına ve çeşitli fonksiyonlara sahiptir; bu fonksiyonlar arasında karmaşık mantık işlemleri, haftalık programlar ve sahne aktüatörleri yer alır. Entegre sıcaklık sensörü ile sıcaklık kontrolü sağlar. Ürün IP20 koruma derecesine sahiptir ve çalışma sıcaklığı 0 ila +45 °C arasındadır. Ek olarak, cihazda yakınlık ve parlaklık sensörleri ile haptik geri bildirim bulunur.
Belgeler
Kullanıcı kılavuzu (PDF)
RT/U12.86.1-825 Kullanıcı kılavuzu
Katalog (PDF)
ABB Katalog
Yazılım - Veri Kütüphanesi - ETS (ZIP)
RT/U12.86.1-825ETS Veri
SSS
RT/U12.86.1-825 hangi güç kaynağını kullanır?
Bu model, 20-32 VDC (SELV) harici güç kaynağı gerektirir.
Cihazın boyutları nedir?
RT/U12.86.1-825 modelinin boyutları 86mm x 86mm x 11mm'dir.
Hangi kontrol fonksiyonları destekleniyor?
Ürün hangi sıcaklık aralığında çalışır?
Bu dokunmatik panel 0 ... +45 °C sıcaklık aralığında çalışır.